Поліція Сумщини затримала чоловіка, який жорстоко поводився з тваринами

PM14image002

Як інформує СК ГУНП в Сумській обласі, інспектор місцевого держлісгоспу повідомив поліції про факт незаконного полювання. Правоохоронці негайно виїхали на місце події.

Факт браконьєрства підтверджували знайдені в лісі відповідні сліди та залишки крові впольованої тварини. За чітко видними слідами коліс гужового транспорту поліція «вирахувала» маршрут, за яким рухались зловмисники, а згодом і вийшли до одного з житлових будинків, що знаходився на території сусіднього району.

Як з’ясувалося в розмові з власником житла, він має гладкоствольну зброю. А знайдені в господарстві залишки розділеної туші дикого кабана підтвердили його причетність до скоєного правопорушення.

У відповідності з ч. 1 ст. 85 КУпАП «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу» зловмиснику загрожує адміністративна відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу від двох до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Крім того, йому доведеться відшкодувати за вбиту тварину збиток в розмірі близько 10 тисяч гривень.