Поліція вилучила зброю у жителів Глухівщини та Тростянця

У секторі комунікації поліції Сумщини повідомляють про нові факти виявлення зброї. Так, у Глухівському районі вилучили у 47-річного чоловіка малокаліберну гвинтівку та набої до неї. У Тростянці полісмени знайшли у місцевого  жителя нарізну гвинтівку «Мосіна» та обріз гвинтівки «Токарева».

На Глухівщині поліцейські оперативно зреагували на сигнал про зберігання зброї в одному з будинків місцевого жителя.  Виїхавши на місце, вони виявили та вилучили  у  47-річного чоловіка малокаліберну гвинтівку та 18 набоїв до неї без жодних документів. Громадянин пояснив, що зброю та набої  знайшов кілька місяців тому в пакеті неподалік місцевого озерця. Знахідку забрав додому та сховав у шафі. Говорить, що збирався віднести до поліції, але не встиг.

54-річний житель Тростянця, у якого також вилучили небезпечні бойові припаси без документів, теж не дійшов до поліції.  В його «арсеналі» правоохоронці виявили нарізну гвинтівку «Мосіна», калібру 7,62мм, обріз гвинтівки «Токарева» калібру 7,62 мм, та 9 патронів цього ж калібру. За словами чоловіка, зброя залишилася з часів, коли працював єгерем.

Експертиза підтвердила, що вилучене являє собою небезпечні бойові припаси, а патрони придатні до стрільби. Це дало підстави відносно чоловіків відкрити кримінальні провадження за ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами». Їм може загрожувати від трьох до п’яти років позбавлення волі.

PM832image001