Посадовець Роменської виправної колонії “погорів” на корупції

Прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками СБУ та територіального відділу внутрішньої безпеки та протидії корупції управління ДПтС України викрито протиправну діяльність в.о. заступника начальника Роменської виправної колонії № 56, який організував канал систематичного переміщення до виправної установи заборонених предметів.

Як повідомляє прсе-служба обласної прокуратури, вказаного підполковника внутрішньої служби затримано 6 квітня 2016 року при спробі перенести на територію Роменської виправної колонії № 56 заборонені предмети в значній кількості.

Під час особистого огляду в затриманого виявлено та вилучено два шприці з рідиною коричневого кольору та декілька щільно запакованих згортків з невідомою речовиною. Вилучені предмети направлені на експертизу.

На даний час вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.