Працівника Шосткинської колонії судитимуть через загибель в’язня

Шосткинською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника майстерні Шосткинської виправної колонії УДПтС України в Сумській області за обвинуваченнями у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 272 КК України. Чоловік порушив правила безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 12 лютого 2015 року засуджений Х. проводив зварювання автомобіля у приміщенні, яке не було обладнане засобами вентиляції повітря, отворами чи вбудованими вентиляційними каналами. Згодом засуджений поскаржився на погіршення стану здоров’я та був госпіталізований до терапевтичного відділення КЗ «Шосткинська центральна районна лікарня», де того ж дня помер.
Як повідомив керівник Шосткинської місцевої прокуратури Ігор Зайцев, згідно з висновком комісійної судово-медичної експертизи смерть Х. настала внаслідок отруєння оксидом вуглецю.
Санкція інкримінованої обвинувачуваному статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.