Правоохоронці проводять акцію «Квартира під охорону-2016»

Задля посилення захисту майна громадян і протидії квартирним крадіжкам з 15 по 29 лютого 2016 року Поліція охорони спільно з територіальними органами поліції проводить зимову соціальну всеукраїнську акцію «Квартира під охорону-2016».  Про це повідомляє сектор комунікації ГУНП в Сумській області.

У зазначений період підрозділи поліції охорони зможуть взяти під охорону квартиру або будинок за половину вартості монтажних послуг. Потрібно сплатити вартість охоронного обладнання, а монтажні роботи з обладнання помешкання сигналізацією фахівці підрозділів поліції охорони виконають за половину їх вартості.

Поліція охорони також  пропонує учасникам антитерористичної операції на Сході України встановити охоронну сигналізацію у помешканні з 75% знижкою на монтажні роботи.

Оскільки квартирні злодії стають дедалі досвідченішими та винахідливішими, варто подбати про безпеку житла. Встановлення охоронної сигналізації значно посилює захист будинку від  незаконних вторгнень.

Після виконання монтажних робіт та укладання договору на охорону власність громадян гарантовано перебуватиме під захистом увесь обумовлений термін. У разі спроби зловмисників проникнути до помешкання, на пульт поліції охорони надійде сигнал «Тривога» й мобільна група добре підготовлених та належно озброєних міліціонерів охорони прибуде на місце події за кілька хвилин, щоб завадити зловмисникам заволодіти майном, яке перебуває під охороною.

PM664image001