Правоохоронці Шостки розкрили тяжкий злочин за 40 хвилин

Саме стільки часу знадобилося співробітникам шосткинської поліції, щоб розкрити зухвале пограбування і затримати злочинців.

Про пограбування пенсіонера працівники поліції дізналися від касира залізничного вокзалу. Поки члени слідчо-оперативної групи Шосткинського відділу поліції оглядали місце події та опитували потерпілого і свідків, група швидкого реагування розшукувала двох підозрюваних у скоєнні злочину молодиків. За 40 хвилин після вчинення пограбування полісмени встановили місцеперебування зловмисників і затримали їх.

«Підозрюваним 26 та 22 роки, вони – жителі сусідніх районів, – коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – Обидва неодноразово мали проблеми із законом: старший тільки місяць тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за грабежі, а молодший перебуває під слідством за наркотики».

Під час проведення слідчих дій з’ясувалося, що зловмисники познайомилися за кілька годин до вчинення злочину. Розговорилися між собою і старший поскаржився на відсутність коштів, аби поїхати до столиці. Щоб вирішити це питання, спільники вирішили пограбувати літнього чоловіка, який на вокзалі очікував потяг.

Зловмисники підійшли до 62-річного пенсіонера, і, незважаючи на протести, витягли з його кишень гаманець та мобільний. Після того зникли у невідомому напрямку. Потерпілий звернувся до касира і попрохав викликати поліцію.

Наразі мобільний телефон уже повернутий пенсіонеру, що стосується грошей – молодики встигли їх витратити. Нині обоє підозрювані перебувають у слідчому ізоляторі. Щодо них відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України, їх очікує від чотирьох до шести років позбавлення волі, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.