Прикордонники Сумщини зупинили незаконне вивезення двох дітей за кордон

Протягом доби співробітники Держприкордонслужби у двох випадках не допустили незаконного вивозу дітей 2006 та 2000 років народження через пункти пропуску «Юнаківка» та «Краківець», що на кордоні з Росією та Польщею.

До пункту пропуску «Юнаківка» в якості пасажирів прибуло подружжя, громадянин України і громадянка Росії, разом із неповнолітнім сином. Вони слідували на виїзд з України рейсовим автобусом сполученням «Суми-Курськ». Прикордонний наряд Сумського загону виявив часткову підробку свідоцтва про народження дитини шляхом виправлення реквізитів документу, а саме: ім’я та по батькові батька дитини підчищене та надруковане повторно.

Наразі прикордонниками відмовлено в пропуску через кордон неповнолітньої дитини. За даним фактом повідомлено працівників поліції.

А у пункті пропуску «Краківець» прикордонники Мостиського загону виявили у громадянки України доручення, яке видане з порушенням встановлених правил. Адже батько дитини на момент видачі документа знаходився за межами України. За даним фактом проінформовано компетентні органи.