Прокуратура подала в суд на дві сільради Сумського району

прокуратура

У Сумському районі дитячі майданчики використовуються з порушенням вимог нормативно-правових актів України у сфері благоустрою. Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Порушення виявлені на території Косівщинської сільської ради та Степанівської селищної ради Сумського району, у яких розташовані 5 та відповідно 3 дитячі майданчики з порушеннями.

«Всупереч діючим нормам законодавства сільськими радами не затверджено плани технічної інвентаризації та паспортизації дитячих майданчиків, що вкрай унеможливлює підтримання їх у належному технічному стані, своєчасного проведення технічного огляду та ремонту», – зазначає прокурор Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Оксана Черненко.

До Сумського окружного адміністративного суду подано дві позовні заяви про зобов’язання відповідних рад вчинити дії по розробленню та затвердженню планів технічної інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою населення, а саме дитячих майданчиків, які розташовані на території населених пунктів відповідних рад, які на даний час судом розглянуті та задоволені.