Прокуратура судитиметься із сумським забудовником

прокуратура

Сумська будівельна компанія не сплатила пайові внески, чим обділила міський бюджет 3,5 мільйонами гривень на розвиток інфраструктури.

У прес-службі Сумської обласної прокурати повідомляють, що при зведенні трьох багатоповерхівок по вулиці Прокоф’єва у Сумах одна із будівельних компаній уклала угоду з управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства СМР про звільнення від внесення будь-яких коштів до місцевого бюджету.

За умовами цієї угоди замість перерахування 3,5 млн. грн. забудовник вирішив передати до комунальної власності електричні мережі та обладнання, хоча така схема ухилення від сплати пайових внесків прямо заборонена законом, ураховуючи, що відповідні мережі у будь-якому випадку залишаються у власності приватної електропостачальної організації. Таким чином, свої витрати на зведення електричних мереж забудовник мав намір перекласти на місцевий бюджет.

Прокуратурою області ініційовано звернення до господарського суду Сумської області про визнання недійсною угоди та стягнення 3,5 млн. грн до місцевого бюджету.