Прокуратура судитиметься із сумським забудовником

прокуратура

Сумська будівельна компанія не сплатила пайові внески, чим обділила міський бюджет 3,5 мільйонами гривень на розвиток інфраструктури.

У прес-службі Сумської обласної прокурати повідомляють, що при зведенні трьох багатоповерхівок по вулиці Прокоф’єва у Сумах одна із будівельних компаній уклала угоду з управлінням капітального будівництва та дорожнього господарства СМР про звільнення від внесення будь-яких коштів до місцевого бюджету.

За умовами цієї угоди замість перерахування 3,5 млн. грн. забудовник вирішив передати до комунальної власності електричні мережі та обладнання, хоча така схема ухилення від сплати пайових внесків прямо заборонена законом, ураховуючи, що відповідні мережі у будь-якому випадку залишаються у власності приватної електропостачальної організації. Таким чином, свої витрати на зведення електричних мереж забудовник мав намір перекласти на місцевий бюджет.

Прокуратурою області ініційовано звернення до господарського суду Сумської області про визнання недійсною угоди та стягнення 3,5 млн. грн до місцевого бюджету.

Читайте також:

  1. Завдав матері 19 ударів ножем: сумчанина засудили до 14 років позбавлення волі

  2. Координували злочинну діяльність у виправній колонії: на Сумщині судитимуть групу з трьох осіб

  3. Нахвалював президента рф та виправдовува збройну агресію проти України: охтирчанину повідомили про підозру

  4. У Бурині чоловік поцупив з двору чужий мопед

  5. Очікував, що росіяни «наведуть в Україні лад»: жителю Шосткинського району повідомили про підозру

  6. На Сумщині 17-річна дівчина під час сварки з батьком кілька разів ножем вдарила його в спину

  7. Виправдовувала дії окупантів, а зараз змінила свою думку: жительку села на Лебединщині засудили до 6 місяців арешту

  8. У Ромнах поліція «по гарячих слідах» затримала викрадачів мопеда

  9. Розбирав завали зруйнованого авіабомбою будинку та вкрав банківські картки загиблої жінки: сумчанину загрожує до 8 років позбавлення волі

  10. “Зливав” ворогу дані про бійців, допомагав роззброювати односельців: СБУ повідомила про підозру старості села Сумського району