Прокуратура взялася розслідувати вибух у сумському магазині

PM166image001

Сумська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом вибуху в магазині «Маркет опт» по вул. Прокофєва, 25 у обласному центрі.
Як повідомляють в обласній прокуратурі, сьогодні, 1 квітня, близько 02:39 до чергової частини СВП НП ГУ в Сумській області надійшло повідомлення від оператора одного з охоронних агентств про те, що за вказаною адресою невідомі особи розбили скло та кинули невідомий предмет, у результаті чого відбулося загоряння.
Під час огляду місця події встановлено, що з лівої торцевої частини магазину розбите скло. Усередині приміщення відбулося загоряння поблизу стелажів із спиртними напоями. Окрім того, в приміщенні знайдено запобіжну чеку від вибухового пристрою.
Як повідомив керівник Сумської місцевої прокуратури Володимир Ковтун, вказані відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України.
На даний час проводиться комплекс першочергових слідчих і розшукових дій з метою встановлення всіх обставин вчиненого кримінального правопорушення. Під час вибуху тілесних ушкоджень стороннім особам не завдано, сума збитків встановлюється.