Псевдо-адвокат обдурив глухівського пенсіонера на 20 тисяч гривень

56

Під приводом «відкупу» сина пенсіонера від кримінальної відповідальності невідомий чоловік, що представився сумським адвокатом, разом зі своїм спільником виманив у дідуся 20 000 гривень.

До Глухівського відділу поліції звернувся 84-літній чоловік. Пенсіонер розповів, що до нього зателефонував невідомий, який представився адвокатом з Сум, і повідомив про ДТП з летальними наслідками, яке нібито вчинив його син. За словами додзвонювача, аби “вирішити” питання про не притягнення молодого чоловіка до відповідальності, потрібно 20 000 гривень. На що старенький, не довго думаючи, погодився.

Після розмови по телефону не пройшло і години, як до нього завітав гість на ім’я Сергій, котрий повідомив, що прийшов забрати обумовлену суму. Пенсіонер, попередньо не уточнивши ситуацію у свого сина, та не знаючи напевно, де той знаходиться і що з ним могло трапитись, просто відав візитеру зібрані кошти. А коли зрозумів, що став жертвою злочинців, негайно звернувся за допомогою до поліції.

Як повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області, наразі за даним фактом слідчі Глухівського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст. 190 КК України (шахрайство), та вживають заходи щодо розшуку та встановлення зловмисників.