Радник міністра МВС побував на відкритті сучасного Сall-центру Нацполіції в Сумській області

Голова Сумської ОДА Микола Клочко та радник Міністра МВС України Володимир Мартиненко ознайомилися з роботою сучасного Call-центру Національної поліції та разом із начальником ГУНП області Миколою Лушпієнко провели оперативну нараду з керівниками відділів та відділень поліції.

Сучасний Сall-центр відучора здійснює централізований прийом повідомлень від громадян про злочини та правопорушення, організовує оперативне реагування на них та координує діяльність нарядів патрульної поліції Сум, чергових частин відділів та відділень поліції. Він працює у цілодобовому режимі. Щоденно на зміну будуть заступати 6 операторів та 3 диспетчери.

PM66image005

Диспетчер, отримавши телефонне повідомлення на лінію «102» відслідковує на електронній карті міста місця перебування всіх патрульних нарядів поліції. На місце події він направляє патруль, який знаходиться найближче до нього. У разі кримінальних правопорушень разом із патрульними виїздить і слідчо-оперативна група. Що, в свою чергу, значно скорочує час реагування на повідомлення громадян.

Присутній на нараді радник Міністра МВС України Володимир Мартиненко висловив сподівання, що в тісній співпраці із новоствореною патрульною поліцією вони забезпечать належний правопорядок в місті та області, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.