Роменські поліцейські знищили врожай місцевого наркоаграрія

21

43-річного жителя Ромен виявили місцеві дільничні. Під час санкціонованого обшуку його будинку правоохоронці виявили згортки з висушеною марихуаною, а також кущі конопель, що рясніли на його подвір`ї.

Під час проведення оперативно-профілактичної операції «Мак» дільничні отримали інформацію про одного з жителів району, який вдома може зберігати викрадені речі. Це вирішили перевірити та навідались до 34-річного чоловіка з обшуком. От тільки крадених речей поліцейські так і не знайшли, натомість виявили наркотики.

«В одній з кімнат будинку, на шафі, працівники поліції знайшли паперовий згорток з «марихуаною», вагою близько 5 грамів, а в котельні дому виявили стебла нещодавно зірваної коноплі. Окрім цього, на присадибній ділянці господаря правоохоронці виявили ще й насадження конопель в кількості 56 рослин. Все вилучене направили на експертизу», – коментує начальник Роменського відділу поліції  Юлія Загамула.

Сам же власник такої «знахідки» пояснив, що наркотики іноді вживає, а тому і займається їх вирощуванням.

Наразі по даному факту слідчі відкрили кримінальні провадження за незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту за ч.1 ст.309 та за посів або вирощування конопель за ч.2 ст.310 Кримінального кодексу України,. Чоловіку загрожує семирічне ув’язнення, – повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.

20

19

18

Поділитися в соцмережах: