Роменського мера судять за “самопреміювання”

sud

У вівторок, 28 березня, відбулося судове засідання щодо справи про притягнення міського голови Ромен до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення пов’язаного з корупцією. Про це йдеться на офіційному сайті Роменського міськрайсуду.

На засіданні захисник заявив клопотання щодо виклику свідків, яке судом було задоволено, та подав заперечення на протокол.

Обставини правопорушення:

Міський голова Салатун С.А. притягується до адм. відповідальності за вчинення правопорушення що пов’язане з корупцією, передбаченого  ч. 1 ст. 172-7, ч. 2  ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів).

Не виносячи на розгляд сесій Роменської міської ради питання щодо особистого преміювання із визначеним розміром премії голові відповідної міської ради Салатуну С.А., останній особисто визначив собі розмір премії, всупереч постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»

При прийнятті головою Роменської міської ради Салатуном С.А. розпоряджень, пов’язаних з визначенням розмірів власних премій всупереч законодавству, виник реальний конфлікт інтересів про який не повідомив не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізнався чи повинен був дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів колегіальний орган – Роменську міську раду, під час виконання службових повноважень.

Наступне судове засідання призначено на 3 квітня, на яке будуть викликані свідки, яких заявлено захисником міського голови, для надання свідчень.