Роменського мера судять за “самопреміювання”

sud

У вівторок, 28 березня, відбулося судове засідання щодо справи про притягнення міського голови Ромен до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення пов’язаного з корупцією. Про це йдеться на офіційному сайті Роменського міськрайсуду.

На засіданні захисник заявив клопотання щодо виклику свідків, яке судом було задоволено, та подав заперечення на протокол.

Обставини правопорушення:

Міський голова Салатун С.А. притягується до адм. відповідальності за вчинення правопорушення що пов’язане з корупцією, передбаченого  ч. 1 ст. 172-7, ч. 2  ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів).

Не виносячи на розгляд сесій Роменської міської ради питання щодо особистого преміювання із визначеним розміром премії голові відповідної міської ради Салатуну С.А., останній особисто визначив собі розмір премії, всупереч постанови Кабінету Міністрів України від 06.09.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів»

При прийнятті головою Роменської міської ради Салатуном С.А. розпоряджень, пов’язаних з визначенням розмірів власних премій всупереч законодавству, виник реальний конфлікт інтересів про який не повідомив не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізнався чи повинен був дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів колегіальний орган – Роменську міську раду, під час виконання службових повноважень.

Наступне судове засідання призначено на 3 квітня, на яке будуть викликані свідки, яких заявлено захисником міського голови, для надання свідчень.

Читайте також:

  1. Завдав матері 19 ударів ножем: сумчанина засудили до 14 років позбавлення волі

  2. Координували злочинну діяльність у виправній колонії: на Сумщині судитимуть групу з трьох осіб

  3. Нахвалював президента рф та виправдовува збройну агресію проти України: охтирчанину повідомили про підозру

  4. У Бурині чоловік поцупив з двору чужий мопед

  5. Очікував, що росіяни «наведуть в Україні лад»: жителю Шосткинського району повідомили про підозру

  6. На Сумщині 17-річна дівчина під час сварки з батьком кілька разів ножем вдарила його в спину

  7. Виправдовувала дії окупантів, а зараз змінила свою думку: жительку села на Лебединщині засудили до 6 місяців арешту

  8. У Ромнах поліція «по гарячих слідах» затримала викрадачів мопеда

  9. Розбирав завали зруйнованого авіабомбою будинку та вкрав банківські картки загиблої жінки: сумчанину загрожує до 8 років позбавлення волі

  10. “Зливав” ворогу дані про бійців, допомагав роззброювати односельців: СБУ повідомила про підозру старості села Сумського району