СБУ перекрила канал постачання екстазі у Сумах (+ФОТО)

2

У Сумах СБУ спільно з прокуратурою перекрили канал контрабандного постачання з однієї з європейських країн особливо небезпечного психотропу МДМА.

Про це повідомляє прес-служба УСБУ в Сумській області.

Оперативники спецслужби встановили мешканця обласного центру, який поштою отримував екстазі з-за кордону. Під час обшуку за місцем його проживання правоохоронці вилучили 100 пігулок МДМА, вартість яких на «чорному ринку» становить приблизно 100 тисяч гривень.

1

3

До наркобізнесу зловмисник пристав через оголошення у транспорті. Інтернетом він отримував інструкції щодо пошуку «клієнтів», конспірації та поведінки у разі затримання.

Наркоділку повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 305 (контрабанда особливо небезпечних психотропних речовин) Кримінального кодексу України. Його взято під варту. Триває досудове розслідування.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Сергій Саєнко, за клопотанням прокуратури підозрюваній особі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Водночас, органом досудового розслідування перевіряються версії щодо участі у злочині й інших осіб, а також фактичні обставини збуту психоактивних речовин.

У разі доведення винуватості особи в суді винній особі загрожує покарання у виді позбавлення волі до десяти років.