Серединобудських браконьєрів піймали на незаконному вилові риби

З квітня по кінець червня діє заборона на вилов біоприродних ресурсів, а будь-яка риболовля у період нересту оголошена поза законом. Хоча попри це порушників на водоймах Сумщини чимало.

PM810image001

Лише протягом кількох годин спільних рейдів поліції і працівників природоохоронних організацій Серединобудського району біля одно з сіл застали на незаконному вилові риби 40-річного місцевого мешканця. У чоловіка вилучено сітки та кілька кілограмів риби. Ще один порушник був затриманий на водоймі в смт. Зноб-Новгородське. У нього в човні виявлено 2 сітки та 13 щук. Ще один подібний факт був виявлений вранці наступного дня.

PM246image002

Загалом же працівники Серединобудського відділення поліції вилучили 7 рибальських сіток та близько 8 кілограмів незаконно здобутої риби.

Наразі за цими фактами відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».

«Нагадую, що вилов риби заборонено до 29 червня,  Відтак, спільні рейди наших співробітників та працівників природоохоронних організацій триватимуть і надалі. Порушення заборони карається штрафом в розмірі від 1700 до 3400 гривен або обмеження волі на строк до 3 років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього здобутого”- прокоментував начальник Серединобудського відділення поліції Олександр Романовський.