Шахраї виманили у 83-річного пенсіонера 20 000 гривень

Поліцейські розшукують шахраїв, які збагатилися за рахунок 83-річного сумчанина

Літній чоловік, повіривши невідомим телефонним співрозмовникам, втратив усі свої заощадження. За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження та ведуть пошуки шахраїв.

По допомогу до поліцейських Сумського районного управління поліції звернувся 83-річний чоловік. Він розповів, що напередодні увечорі йому зателефонував невідомий, голос якого йому здався схожим на голос племінника та  повідомив, що потрапив у ДТП та потребує грошей на лікування.

Згодом до літнього чоловіка додому пришов невідомий та забрав 20 000 гривень, які він приготував аби допомогти племіннику.

Пізніше пенсіонер зателефонував родичу, аби дізнатися як його самопочуття. Відтак зрозумів, що потрапив «на гачок» шахраїв та зателефонував до поліції.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Працівники поліції вкотре радять громадянам не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам, ким би вони не називалися. Обов’язково перевіряйте отриману інформацію. А за будь-яких підозр негайно телефонувати на спецлінію «102».

Відділ комунікації поліції Сумської області

Читайте також: