Стало відомо, чому у Сумській області 50-річний чоловік вбив власного 3-річного сина

У Глухові 15 вересня чоловік забрав сина з дитсадка, однак дому вони не повернулись. Замість цього зловмисник відвіз дитину на велосипеді у ліс та вбив.

Зі слів матері загиблого хлопчика, чоловік мав певні психічні розлади, повідомляє Depo.ua.

Чоловік розповів правоохоронцям про причину свого вчинку. Виявляється, батько вже давно планував вбити дитину. За його словами, це помста за молодшу дитину.

“Це вже давно назрівало, ще рік тому хотів вивезти і залишити, але не залишив. Помстився йому за молодшого брата. Він його два рази мало не скалічив, мало не розбив голову”, – заявив чоловік.

Водночас сусіди кажуть, що сім’я здавалася цілком нормальною. Такої ж думки була директорка Глухівського НВК №4 Елла Гурець.

“Олексія приводив татусь і забирав татусь. Ще й цілував, обнімав. Довідок, що батько якісь психічні мав розлади немає”, – сказала вона.

Нагадаємо, дещо раніше повідомлялося, що батька та трирічного хлопчика, які не повернулися з дитсадка, розшукували як безвісти зниклих.

Рано вранці 16 вересня поліція знайшла чоловіка, але дитини з ним вже не було. Правоохоронцям він заявляв, що не знає, де його дитина.

У процесі пошуку дитини та допиту батька чоловік нарешті зізнався, що він сина вбив. Місце скоєння вбивства зловмисник також вказав.

За його словами, у найближчій лісосмузі він зв’язав хлопчика, надів йому на голову пакет, і малюк задихнувся. Після скоєння злочину батько поїхав.

Правоохоронці затримали чоловіка та відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Поділитися в соцмережах: