Сумчани, не “ведіться” на шахрайські схеми!

Черговою жертвою так званих «псевдобанкірів» стала жителька Охтирки. Повіривши телефонному співрозмовнику, що її картка начебто заблокована, жінка повідомила йому всі конфіденційні дані свого рахунку, і за кілька хвилин втратила вісім тисяч гривен.

Сьогодні до Охтирського відділу поліції із заявою про шахрайство звернулась 51-річна місцева жителька. Жінка розповіла, що їй на мобільний зателефонував невідомий та представився працівником банку. Чоловік повідомив, що її картку начебто заблоковано через спробу несанкціонованого зняття грошей. А для розблокування фінансового документа необхідно назвати певні реквізити картки та код. Повіривши незнайомцю, охтирчанка так і зробила. А через деякий час з її рахунку зникло вісім тисяч гривень.
За цим фактом слідчі Охтирського відділу поліції вже відкрили кримінальне провідження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та роблять все можливе, аби встановити особу та затримати зловмисника.
Правоохоронці вкотре звертаються до громадян з попередженням: у разі надходження будь-якого дзвінка з начебто банківської установи, варто перервати розмову та особисто зателефонувати на номер «гарячої лінії» банку, вказаний на звороті картки. Це потрібно зробити незалежно від змісту розмови, адже шахраї в погоні за легкими грошима застосовують все більш вигадливі схеми обману та ошуканства.