Сумчанин вдався до хитрих оборудок, щоб купити елітний віскі у кілька разів дешевше

Працівники охорони одного з великих супермаркетів Сум зупинили чоловіка, що за пляшку дорогого віскі намагався заплатити значно меншу суму, та викликали поліцію. З’ясувалося, що покупець вигадав хитру схему здобуття дорогого товару за порівняно невеликі гроші.

Охоронці одного з супермаркетів, що розташований на вулиці Харківській, виявили крадіжку з торгівельного залу пляшки віскі, вартість якої сягала 717 гривень.

За підозрою у вчиненні злочину було затримано 44-річного місцевого жителя. Як стало відомо, чоловік застосував оригінальний спосіб заволодіння дорогим алкоголем. Прийшовши до супермаркету та уподобавши  пляшку елітного алкоголю, зловмисник брав її і непомітно переклеював магазинний код вартості товару на інший, знятий у тому ж таки закладі з більш дешевої пляшки. Тому за алкоголь вартістю близько 1000 гривень зловмисник міг заплатити на касі всього 300 гривень.

Врешті, охорона закладу, переглянувши відео з камер спостереження спільно з поліцією, вирахували зловмисника. І при спробі чергової крадіжки зупинили його на касі.

У діях хитрого сумчанина, який полюбляє елітний алкоголь, але не хоче за нього платити, вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. До того ж, чоловік повинен буде повністю відшкодувати спричинені в результаті своїх оборудок збитки магазину.

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/