Сумчанин згвалтував 20-річну дівчину, яку підвозив на авто до міста

За насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом працівники Сумського районного відділення затримали 36-річного сумчанина. Чоловік познущався над 20-річною молодою жінкою. Остання зупинила його автомобіль в одному районному центрі, щоб доїхати до міста.

Повідомлення про зґвалтування до працівників поліції Сумського районного відділення надійшло від 20-річної жительки області. Заявниця розповіла, що на дорозі зупинила перший ліпший автомобіль, аби доїхати до міста. Та, проїхавши кілометр дороги, чоловік звернув до кущів, зупинив машину та почав роздягатись. А потім почав вимагати від неї задовольняти його сексуальні бажання, застосувавши фізичне насильство. Не зупинили його ні сльози, ні благання її відпустити. Вирватись та втекти жінці вдалось лише тоді, коли на дорозі з’явилась ще одна машина, водій якої, побачивши заплакану налякану полуголу молоду жінку, відвіз її до найближчого відділку поліції.

«Підозрюваного у вчинені цього злочину працівники поліції встановили одразу, – коментує цей випадок Олексій Шаповалов, т.в.о. начальника Сумського відділення поліції. – Допоміг водій, який надав допомогу потерпілій та у якого в машині на відеореєстраторі чітко були видні номер та марка автомобіля злочинця. Затримали підозрюваного протягом кількох годин, яким виявився 36-річний сумчанин. І хоча чоловік свою провину повністю заперечує, у поліції достатньо доказів аби відкрити відносно нього кримінальне провадження».

Під час розслідування, правоохоронці також встановили, що підозрюваний за плечима має досить солідне кримінальне минуле. Чоловік вже був осудний за вбивство. Та рік тому вийшов з в’язниці, де відсидів майже вісім років за жорстоке зґвалтування. Тоді як і цього разу у своїй машині він також зґвалтував жінку–попутницю просто серед дороги. До того ж, він ще має сім`ю та виховує 9-річну доньку.

Сьогодні зловмисник знаходиться під вартою. Йому об’явлена підозра за насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене повторно за ч.2 ст.153 Кримінального кодексу України. За скоєне найближчі сім років чоловік знов може провести за гратами.

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/