Сумчанина посадили на 6 років за розбещення малолітньої дівчинки

13

Чоловік оголився та демонстрував 13-річній дівчинці свої принади.

За рішенням суду 57-річного чоловіка визнали винним у розбещенні малолітньої та призначили покарання у вигляді 6 років позбавлення волі. Його дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 156 КК України. Про це повідомили у прес-службі Сумської обласної прокуратури.

Подія сталась 12 червня 2016 року в одному із сіл Сумського району. Дорослий чоловік запросив до себе в помешкання двох дівчаток, які проживали з ним по сусідству. Молодшу, якій на той час було 4 рочки, він залишив у одній кімнаті, а старшу завів у іншу, де оголився та демонстрував дівчинці свої принади. Зрозумівши, що відбувається щось непристойне, менша вибігла з квартири та розповіла про побачене дорослим. Мами обох дівчаток чимдуж побігли до помешкання, де побачили оголеного чоловіка та розгублену дитину.

«Спочатку затриманий не визнавав своєї провини, пояснюючи, що він намагався усього-на-всього зробити дитині масаж. Однак під тиском зібраних доказів обвинувачений зізнався в скоєному та нібито розкаявся», – зазначив прокурор Сумської місцевої прокуратури Леонід Криушенко.