Сумчанина засудили до 10 років позбавлення волі за махінації з амфітаміном

Як повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області, Зарічний районний суд м. Суми засудив 42-річного громадянина О., який провернув незаконні операції з наркотиками, до 10 років позбавлення волі.

Із метою збуту чоловік придбав психотропну речовину «амфетамін» в особливо великому розмірі, розфасовану в 57 пакетиків, яку ще влітку 2013 року за попередньою змовою з мешканцем Королівства Нідерланди останній шляхом приховування від митного контролю під виглядом посилки з побутовими речами переправив на територію України.

Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Сергій Саєнко, збути зілля зловмиснику не вдалося, оскільки під час обшуку за місцем його проживання воно було вилучене слідчим УСБУ.

Обвинувачення довело вчинення чоловіком злочинів, передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) і ч. 3 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) КК України. Проте у скоєному сумчанин не розкаявся.