Сумчанину, який порізав таксиста, дали три роки тюрми

Вироком Ковпаківського районного суду м. Сум 58-річного Х. засуджено до 3 років позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням заздалегідь заготовленого предмета для нанесення тілесних ушкоджень) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 18 грудня 2015 року близько 22:00 таксист, рухаючись на автомобілі «DAEWOO LANOS» по вул. Герасима Кондратьєва, підібрав пасажира, який попросив довезти його до вул. Першотравневої у Сумах. Доїжджаючи до будівлі Сумського відділу поліції ГУ Національної поліції в Сумській області, пасажир дістав заздалегідь заготовлений ніж, який тримав у правій руці, та завдав таксистові три удари в руку та грудну клітину. Свій вчинок обвинувачений пояснив тим, що таким чином він вирішив потрапити за грати, оскільки 1 грудня втратив роботу й у нього виникли проблеми в сім’ї.
Як повідомив прокурор Сумської місцевої прокуратури Олексій Моісеєнко, у судовому засіданні потерпілий, який внаслідок вказаної події отримав легкі тілесні ушкодження, не висловлював бажання суворого покарання для свого кривдника.

Читайте також: