Сумчанка вкрала із наркодиспансеру метадон, щоб продати його наркоманам за 150 грн

Поліцейські отримали інформацію про крадіжку метадону з Сумського наркологічного диспансеру. Працівники шостого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Сумської області розпочали перевірку та встановили, що до злочину може бути причетна 35-річна місцева, яка є учасницею замісної підтримувальної терапії для наркозалежних.

Під час огляду її сумочки правоохоронці знайшли та вилучили пластиковий контейнер із вмістом рідини білого кольору, схожу на наркотичний лікарський засіб метадон та одноразовий медичний шприц.

PM78image002

Жінка зізналась працівникам поліції, що наркотичний засіб вона вкрала аби продати його іншим таким же наркозалежним за 150 гривень, але не встигла.

Вилучені речовини правоохоронці направили на експертизу. За вказаним фактом слідчі Сумського відділу поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 309 (Незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів) та ч.1 ст.308 (Викрадення, привласнення наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Поліцейські продовжують встановлювати коло осіб, причетних до збуту наркотичних лікарських засобів та коло їх споживачів, повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Сумській області.