Сумські митники на пару з одеськими організували масштабну контрабанду

Поліція знаходить все нові і нові факти, що підтверджують організацію масштабної схеми контрабанди цінних речей і товарів з Туреччини, в якій брали участь митники з Одеської та Сумської областей.

В Іллічівськ паромом зі Стамбула привозили фури з вантажем одягу, які за документами офіційно декларувалися як малоцінні товари – пластикові труби, гумові килимки та інше. У реальності у вантажівках перебувала контрабанда. Офіційно фури слідували на «розмитнення» на митний пост «Шостка», проте до пункту призначення вони не доїжджали. Водії зупиняли машини в Одеській області, у той час як корумповані митники за хабарі оформляли необхідні документи.

Тільки з 1 по 7 квітня подібним чином рівненська компанія «Аскін» оформила 8 автомобілів з контрабандою. Фуру, яка повинна була прибути 10 квітня, затримали в Любашівському районі. Під час огляду поліція знайшла там дорогий одяг і взуття на суму в 1,5 млн гривень. У ще одній вантажівці знайшли контрабанди на 1 мільйон гривень.
Крім того, на території паромного комплексу Іллічівського морського торгового порту знаходяться ще 4 фури з контрабандою. Відкрито кримінальне провадження за ст. 364 КК України.

Джерело: 368.media