Сумський прокурор, звільнившись за власним бажанням, відсудив собі майже 38 тисяч грн

93698

10 березня Сумський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов колишнього прокурора прокуратури міста Суми до прокуратури Сумської області Сергія Калініна.

Своїм рішенням суд зобов’язав наглядове відомство виплатити прокурору зарплату за липень-грудень 2015 року відповідно до норм ст. 81 закону “Про прокуратуру”, а не згідно з тарифних сіток, встановлених розпорядженням Кабміну.

“Визнати протиправним дії прокуратури Сумської області в частині ненарахування та невиплати Калініну Сергію Костянтиновичу заробітної плати с 2 липня 2015 року по 3 грудня 2015 року відповідно до ст. 81 закону” Про прокуратуру “. Стягнути з прокуратури Сумської області на користь Калініна заборгованість по виплаті зарплати в розмірі 37 982 гривні за період с 2 липня по 3 грудня 2015 року “, – вказується в рішенні судді.

Таким чином, суд підтримав позов Калініна, який наполягав – прокуратура зобов’язана була виплачувати йому зарплату відповідно до профільного закону, а не рішення уряду. Крім іншого екс-прокурор, який 3 грудня 2015 року звільнився за власним бажанням, наполягав на виплаті йому моральної компенсації в розмірі 50 тисяч гривень, проте в даній частині служителі Феміди відмовили законнику.

Джерело antikor.com.ua