Сумський школяр залякував однолітків, представляючись куратором “Синього кита”

132-700x353

Представляючись “куратором” групи “Синій кит” сумський школяр розігрував однолітків. Викрити жартівника допомогла мати наляканої школярки, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

14-літній учень однієї зі шкіл Сум, активізувавши функію «Невпізнаний номер» телефонував товаришам та, представляючись куратором  групи «Синій кит», вимагав виконання завдань та звіту.

Але знайома дівчина з іншого навчального закладу жарту не “оцінила”. Вона кинула слухавку та вимкнула комп’ютер. Коли ж дзвінок повторився, передала слухавку мамі. Зрозумівши, що розмовляє з дорослою людиною, школяр-жартівник скинув дзвінок.

Батьки наляканої дівчини, пам’ятаючи поради правоохоронців, зателефонували до поліції та повідомили про дивні дзвінки. Вже наступного дня школяр розповів поліцейським, що просто хотів пожартувати.

Нагадємо, на Сумщині під час медичного огляду на руках двох учениць однієї з лебединських шкіл були виявлені характерні подряпини. 12-річна глухівчанка дійшла до 17-го завдання.

Якщо ви виявили, що ваша дитина є учасником таких груп, негайно повідомляйте у поліцію. За жодних обставин не залишайте дитину без догляду. Телефон «гарячої» цілодобової лінії 102 – з мобільного – безкоштовно.