У Білопіллі молода дівчина обікрала місцеве кладовище

наручники

До Білопільського відділення поліції звернулися родичі одного з померлих, та повідомили, що поховання було обкрадене невідомими.

Як з’ясувалося, вкрали кілька важких металевих швелерів. Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 297 «Наруга над могилою», і досить швидко знайшла людину причетну до крадіжки. Нею виявилася 23-річна дівчина, жителька того ж райцентру. З якою метою громадянка викрала з могили вироби з металу, чи для господарських потреб, чи для того, щоб здати на брухт – зараз з’ясовує поліція.

«Цей злочин заподіює моральну шкоду рідним та близьким померлих, порушує громадський спокій, негативно впливає на виховання підлітків, і чи не найбільш яскраво показує різницю між цивілізацією та дикістю, та ставлення особи до інших соціальних цінностей. Порушення статті 297 «Наруга над могилою» передбачає відповідальність у вигляді штрафу, або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 6 років, або позбавлення волі на той самий строк», – коментує т.в.о. начальника Білопільського відділення поліції Сергій Курочка.

Поділитися в соцмережах: