У Глухові німецька овчарка при господарі розірвала пенсіонеру пах та сідниці

До працівників Глухівського відділу поліції, котрі увечері патрулювали вулицями міста, звернувся 64-річний місцевий житель. Чоловік був схвильований, у порваному одязі. Він розповів, що тільки-но став жертвою нападу німецької вівчарки.

Зі слів заявника, він разом зі знайомими та сусідами відпочивав у дворі багатоповерхівки, коли до них підійшов ще один житель будинку, з німецькою вівчаркою, і почав чіплятися до їх компанії. На пораду пенсіонера, аби той пішов додому відпочивати, молодий чоловік розсердився. Спочатку штовхнув «порадника», а коли той впав – нацькував на нього свого пса. Ледве відбившись від тварини, чоловік втік за будинок.

Правоохоронці затримали власника собаки і доставили його до відділу поліції. 30-річний молодий чоловік не міг пояснити ані причин сварки, ані мотивів свого вчинку, оскільки знаходився у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Сьогодні потерпілий після півторагодинної операції знаходиться у хірургічному відділенні місцевої лікарні. Йому належить пройти тривалий курс лікування та реабілітації.

Стосовно господаря вівчарки поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження). Крім того, його притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення (поява у громадських місцях у п‘яному вигляді). Перевірки тривають, передає Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.