У ГЛУХОВІ ПОБИЛИ БОМЖА МИКОЛУ, ЯКИЙ СТАВ ЗІРКОЮ МІСЦЕВИХ ЗМІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Безпритульний мешканець міста Глухів Микола Щербак, про якого нещодавно йшла мова у одній з публікацій, став жертвою вуличних хуліганів.

35-річний чоловік, який відбуває покарання у вигляді громадських робіт і днями отримав паспорт, із Глухівської автостанції, де перебував найчастіше, опинився на лікарняному ліжку. Як розповів сам потерпілий, до нього підійшли четверо молодих людей, попросили прикурити. Той відповів, що цигарок не має – і отримав удари. Усе це відбувалося о 16.30,на очах у безлічі пасажирів, які очікували автобуси, і таксистів. Вони викликали поліцію і швидку.

Бригада медиків відвезла Миколу до Глухівської ЦРЛ. На даний момент чоловік проходить лікування у відділенні травматології: у нього розсічена губа, зашита голова і є підозра на струс мозку. За словами Миколи, він написав заяву до Глухівського відділу поліції. У скоєнні злочину підозрює свою давню знайому, яка нещодавно звільнилася з місць позбавлення волі.

Представники Глухівського відділу кримінально-виконавчої інспекції, де Микола перебуває на обліку, повідомили, що побиття є поважною причиною, щоб не ходити на відпрацювання, однак після одужання йому все одно доведеться завершити встановлений судом обсяг суспільно-корисних робіт.

На даний момент вирішується питання про направлення Миколи до одного з трьох реабілітаційних центрів, де за ним буде організований контроль і застосовані програми соцреабілітації. Один із центрів – державний (м. Суми), два – громадські, які знаходяться в Чернігівській та Івано-Франківській областях. Вибір залишається за самим Миколою.

Джерело kourier.in.ua