У Глухові полісмени шукали викрадений паспорт і знайшли тонну браги та 100 літрів самогону

Близько тони браги та майже 100 літрів самогону знайшли працівники поліції у квартирі 47-річного жителя Глухова. На момент візиту правоохоронців у чоловіка на кухні саме тривав процес вигонки на повну потужність працювали одразу два самогонні апарати.

До Глухівського відділу поліції звернулась 36-річна місцева жителька. Вона повідомила, що її знайомий незаконно заволодів її паспортом. В рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками ч. 3 ст. 357 Кримінального кодексу України «Викрадення, привласнення, вимагання документів…», інспектори поліції завітали до чоловіка з перевіркою.

PM179image001

Побачене вразило навіть бувалих і досвідчених працівників поліції.

PM942image003

«В ході огляду помешкання громадянина наші співробітники, окрім паспорту заявниці, знайшли ще п‘ять паспортів місцевих жителів, більше чотирьох десятків мобільних телефонів, кілька кальянів, планшетів та електротехніку, – коментує в.о. начальника Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк. – Проте, шукаючи чужий документ, ми виявили, що господар житла організував вдома цілий підпільний цех по виготовленню самогону. Для чого пристосував майже всю квартиру: одна з кімнат була повністю зайнята ємностями з «сировиною», в іншій розливався, фасувався і зберігався вже готовий продукт. Сам же чоловік з дружиною тіснились в третій кімнатіНа момент візиту правоохоронців на кухні саме тривав процес вигонки – на повну потужність працювали одразу два самогонні апарати».

PM231image005

Поліцейські нарахували у помешканні 34 бідони з брагою по 40 літрів ємністю кожен, та близько 90 літрів розфасованого в пляшки і готового для продажу самогону. Інспектори припустили, що всі знайдені цінні речі та документи слугували в якості закладу за придбану пляшку. І нині перевіряють цю версію.

Сам власник виправдовується: домашню горілку готував для власної потреби, без мети збуту. Щодо мобільних телефонів – деякі з них він брав у ремонт, інші – викупляв за оковиту на запчастини.

PM678image006

Наразі вся рідина, а також самогонні апарати, вилучені. На власника домашньої «винокурні» складено адміністративний протокол за ознаками ст. 176 Кодексу про адміністративні правопорушення України «Виготовлення, зберігання самогону таапаратів для його вироблення». Тривають подальші слідчі дії.

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/