У Конотопі азербайджанець хотів за 800 грн дістати пропуск у Росію

Громадянин Азербайджану, який перевищив термін перебування в Україні, пропонував прикордоннику 800 гривень хабаря за безперешкодний пропуск через державний кордон.

Як повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону, під час здійснення прикордонного контролю поїзда сполученням «Київ-Москва» в пункті контролю для залізничного сполучення «Конотоп» прикордонним нарядом було виявлено громадянина Азербайджану, який перевищив термін перебування на території України, чим здійснив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 203 КУпАП.

З метою «залагодження питання» та безперешкодний пропуск через державний кордон, чоловік запропонував прикордоннику неправомірну винагороду у сумі 800 гривень, на що військовослужбовець відповів відмовою.

До компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

Джерело: topkonotop.com