У Конотопі екс-зек “знайшов” амфетамін у поштовій скриньці

Працівники поліції Конотопа отримали інформацію, що раніше судимий 35-річний мешканець міста може зберігати вдома наркотичні речовини. Навідавшись до нього із перевіркою, правоохоронці побачили, що чоловік перебуває «під кайфом». Під час санкціонованого обшуку поліцейські знайшли та вилучили порошкоподібну речовину білого кольору, ззовні схожу на амфетамін, подрібнену речовину рослинного походження, ззовні схожу на марихуану, а також саморобний пристрій для куріння коноплі та металеву підставку із залишками наркотиків.

Затриманий розповів, що торік восени біля одного з гаражних кооперативів міста знайшов рослини дикоростучих конопель. Зірвав їх, засушив та зберігав для власного вжитку. Щодо амфетаміну, то цей наркотик нібито випадково знайшов у поштовій скриньці та приніс додому.

PM637image001

Результати експертизи підтвердили, що вилучені наркотики є особливо небезпечними, їх обіг заборонений.

PM950image003

Відносно чоловіка слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.309 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 307 цього Кодексу), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/