У Конотопі нетверезий чоловік ударив правоохоронця і порвав йому форму

У місті Конотоп 24-річний чоловік у нетверезому стані накинувся на правоохоронця.

Подія сталася близько шостої години вечора. На центральній вулиці міста співробітник поліції помітив чоловіка, який, будучи нетверезим, сварився з жінкою. Останній, не підбираючи слів, дуже голосно на неї лаявся, а потім схопив її за волосся і намагався вдарити. В їх конфлікт втрутився поліцейський, який вступився за жінку і намагався заспокоїти чоловіка. На вимогу правоохоронця вгамувати свої емоції та вести себе спокійніше, чоловік почав кидатись. Спочатку він ліктем наніс удар в обличчя інспектору поліції, а потім почав рвати його формений одяг. Правоохоронець був вимушений застосувати сльозогінний газ та викликати слідчо-оперативну групу.

Як з’ясували у відділку поліції, порушник сварився зі своєю дружиною. Проте, чим саме були викликані такі емоції та його некерована агресія – пояснити не зміг. До того ж, коли протверезів і заспокоївся, у всьому звинуватив алкоголь.

Чоловіка відпустили, але за опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків за ч. 2 ст. 342 Кримінального кодексу України йому доведеться відповідати. Некерована поведінка може коштувати чоловіку чималого штрафу або позбавлення волі строком на два роки, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.