У Конотопі раніше покараний за торгівлю наркотиками знову піймався з коноплею

Під час планової роботи з перевірки осіб, які знаходяться під адміністративним наглядом, працівники поліції навідалися до 38-річного жителя Конотопа. За незаконний обіг наркотичних засобів чоловік відбував умовний термін покарання і знаходився на іспитовому строці.

Оглянувши його помешкання, правоохоронці виявили газету на якій зберігалось близько п’яти грам речовини рослинного походження, зовні схожої на коноплю, та пристрій для куріння наркорослин.

PM919image001

Як пояснив господар будинку, дані рослини він знайшов восени на околиці міста. Одразу впізнав у зіллі наркотик, тому зірвав його та без жодного остраху відніс додому. Далі висушив і зберігав для власного вживання.

Як повідомляє сектор комунікації ГУ НП у Сумській області, наразі вилучену речовину направлено на експертне дослідження, а відносно чоловіка відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 КК України(незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту).

Враховуючи те, що чоловік вчинив злочин, перебуваючи на іспитовому строці, йому загрожує максимальна міра покарання, а це – 3 роки позбавлення волі.