У Конотопі школярка з Чернігівщини вкрала з магазину сукню

В одному з конотопських магазинів охоронці затримали 16-річну дівчину, яка викрала з торгівельної точки сукню за 360 гривень. Тепер за свої діяння школярці доведеться відповідати перед Законом.

У своє виправдання 16-річна школярка з Чернігівської області розповіла, що приїхала до Конотопа за покупками. В одному з магазинів придбала футболку і вже прямувала до виходу, але її увагу привернула сукня. Дівчина не мала змоги придбати відразу обидві речі, але не встояла перед спокусою і зважилася на крадіжку. Поки ніхто не бачив, вона взяла сукню і поклала її в сумку. Але панянка не врахувала, що до товару прикріплений магнітний стікер, який знімається лише на касі. При виході з магазину спрацювала сигналізація, і дівчину затримали.

За інформацією сектору комунікації ГУ НП у Сумській області, наразі слідчими поліції за цим фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає покарання від чималого штрафу до позбавлення волі.

Горе-відвідувачка кається у скоєному та стверджує, що більше ніколи не зробить нічого подібного.