У Конотопі вагітна жінка замовила вбивство колишнього чоловіка за 2000 гривень

Поліція попередила замовне вбивство чоловіка. Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Наразі 30-річна конотопчанка, яка замовила кілера для свого колишнього, затримана в порядку ст. 208 КК України та перебуває в ізоляторі.

Подружжя прожило разом 7 років та мали 2 дітей. Згодом стосунки пари зіпсувались, жінка знайшла собі іншого, з яким жила окремо та очікує від нього дитину. Її 33-річний законний чоловік, який зловживав спиртним, залишився в їх спільному помешканні. Але жінку це не влаштовувало.

З пропозицією позбавити життя батька її дітей, яким зараз 7 та 3 роки, жінка звернулась до свого знайомого. Життя колишнього коханого вона оцінила в дві тисячі гривень, при цьому частину коштів передала «кілеру» як завдаток, решту обіцяла після виконаної роботи. Приголомшений найманець відразу повідомив поліцію.

За результатом проведеної спецоперації, під час якої правоохоронці інсценували вбивство чоловіка, зробили відповідне фото, яке «кілер» показав підозрюваній та отримав від неї обіцяну винагороду. У вівторок, 11 квітня, жінку затримали.

Наразі триває досудове розлідування. Вирішується питання про вручення повідомлення про підозру в готуванні до замовлення вбивства (ст. 14/ ч. 2 п. 11 ст. 115 КК України). Прокуратура вже готує клопотання до суду про обрання їй запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.