У Конотопі викрили канал постачання наркотиків до колонії

24

Прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками Конотопського міського відділу Управління Служби безпеки України в Сумській області та Конотопського виправного центру викрито та припинено виготовлення наркотичних засобів з подальшим їх розповсюдженням серед засуджених.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури.

Встановлено, що молодший інспектор відділу нагляду і безпеки внутрішньої служби Конотопського виправного центру, вступивши в позаслужбові стосунки зі спецконтингентом, налагодив злочинний механізм закупки в мешканця міста Конотоп виготовлених ним наркотичних засобів з подальшою реалізацією наркозалежним особам в установі. Співробітник виправного центру, який має звання молодший сержант і працює фельдшером, передавав наркотики у фельдшерському пункті, де засуджені, як правило, розраховувались і відразу вживали їх.

Сьогодні, 21 вересня, прокуратура та СБУ провели спецоперацію та викрили увесь злочинний ланцюг. Працівника колонії затримали під час передачі засудженому кількох шприців із опієм.

Також викрито особу, яка виготовляла наркотики, та кур’єра, який передавав готові до вживання засоби посередникам і наркозалежним особам. Під час затримання молодик вчинив активний спротив, відтак співробітниками Служби безпеки України була застосована зброя травматичної дії. У зазначеної особи під час огляду вилучено два шприци з рідиною, яких він намагався позбутись, та кілька розфасованих пакунків, вміст яких буде встановлено.

Окрім того, під час проведення обшуків за місцем розташування так званої лабораторії вилучено рідину та суміш, які передані для проведення експертизи.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання про повідомлення двом особам про підозру за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), а співробітнику установи ще й за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою ) КК України.

25

27

26

28