У Конотопі з’явилася благодійна організація, яка збирає кошти невідомо куди

Міжнародний БФ «Крила надії» на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що протягом тижня в місті Конотоп почали активну діяльність так звані «волонтери» благодійного фонду «Подаруй життя малятку». Як виявилося, останній зареєстрований у кінці 2013 року у смт Лисянка Черкаської області, але інформація про будь-яку їх реальну діяльність відсутня.

Хлопці та дівчата, які працюють біля супермаркетів, навіть не приховують, що мають частку від суми «виручки» з кожної скриньки. За даними Івано-Франківського новинного порталу «Вікна», фонд «Подаруй життя малятку» також не викликає довіри. Жодного відгуку про їхню діяльність або про реальних підопічних фонду немає.

«Шановні мешканці Конотопу! Не лінуйтеся дізнаватися, що за організація збирає кошти. Липові благодійники кочують по всій країні з реквізитами і даними про різних малюків і в будь-який час зникають з вашими пожертвами. Жертвуючи шахраям, Ви позбавляєте допомоги тих, хто дійсно її потребує”, – пишуть «Крила надії».

Благодійники сподіваються, що місцева влада розбереться із сумнівною діяльністю фонду «Подаруй життя малятку» у Конотопі та в разі, якщо його дії мають шахрайський характер, припинить діяльність, яка підриває довіру людей до справжніх благодійних організацій.