У Кролевці дівчину піймали з наркотичною передачею для затриманого чоловіка

У Кролевці у відношенні 20-річної жінки поліцейські відкрили кримінальне провадження. Останню затримали при спробі передати в ізолятор тимчасового тримання чоловіку, який скоїв крадіжку, передачу з наркотиками.

PM636image001

Під час огляду передачі  інспектори виявили в кишені спортивної куртки вшитий у підкладку згорток з майже 10 грамів канабісу.

Дівчина розповіла, що під час останньої зустрічі з чоловіком той попросив її з’їздити на вокзал та забрати паперовий згорток у невідомого. Він також попросив її вшити його у підкладку спортивної куртку та передати йому.  Говорить, не знала, що саме знаходиться в пакеті, а лише виконала прохання.

Вилучене працівники поліції направили на експертизу. Якщо спеціалісти підтвердять, що знайдена речовина й справді є наркотиком, дружина ув’язненого може приєднатись до свого чоловіка у пенітенціарні установі. За даними сектору комунікації ГУ НП у Сумській області, їй інкримінують незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, що, у свою чергу, може потягнути за собою позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.