У Лебедині судитимуть члена військово-лікарської комісії, який продавав «липові» довідки

Прокуратурою Сумської області завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом отримання неправомірної вигоди постійним членом військово-лікарської комісії Лебединського міського об’єднаного військовогокомісаріату.

Обвинувальний акт 30 травня поточного року направлено до суду, дії медика кваліфіковано за ч. 3 ст. 368-4 (підкуп особи, яка надає публічні послуги) КК України.

Під час досудового слідства зібрано достатньо доказів того, що медичний працівник вимагав та отримав 3 тис. грн від місцевого мешканця за складання документів, які є підставою для звільнення від мобілізації та проходження військової служби, а також за прийняття рішення військово-лікарською комісією про непридатність до проходження військової служби.

Як повідомила начальник відділу прокуратури Сумської області Вікторія Постоленко, обвинувачений, якого затримали «на гарячому» під час одержання вказаної суми, вину свою не визнає та відмовляється співпрацювати зі слідством.

За клопотанням прокуратури затриманому обрано запобіжний захід – домашній арешт та відсторонено від посади члена військово-лікарської комісії. Медичному працівникові загрожує до 5 років позбавлення волі.