У Маріуполі поліція затримала злочинців, які обікрали ювелірний магазин у Сумах

Як повідомила ГУ НП в Донецькій області, поліцейські Маріуполя успішно провели операцію із затримання зловмисників, які підозрюються у скоєнні нападу на ювелірний салон у Сумській області. 

“До нас за допомогою звернулися колеги з Сумської області. За їхньою інформацією, одним із міст, куди планували втекти підозрювані, був прифронтовий Маріуполь. Поки сумчани відпрацьовували інші населені пункти, місцеві оперативники протягом декількох днів працювали над планом реалізації отриманої інформації з перехоплення зловмисників у портовому місті. Поліцейські мали повні анкетні дані одного з розшукуваних і частково володіли інформацією про особу його спільника. З метою недопущення непоправних наслідків і збройного зіткнення в разі наявності у фігурантів вогнепальної зброї або інших небезпечних предметів на допомогу додатково було направлено групу швидкого реагування”, – розповів Сергій Бичін, заступник начальника Маріупольського відділу поліції.

Так, в ніч на 2 березня на блокпості на в’їзді в Маруполь був зупинений автомобіль. Під час перевірки особистостей громадян, які знаходились в машині, виявилося, що це і є розшукувані. Зловмисників, уродженців Маруполя,  протягом півгодини передали ініціаторам розшуку для проведення комплексу необхідних заходів.PM900image001