У мешканців Сумщини поліцейські вилучили наркотики

Зловмисниками виявились двоє сумчан, глухівчанин та мешканець м.Ромни, у яких правоохоронці виявили та вилучили марихуану та пристрої для її вживання, а також медичні шприци з опієм ацетильованим.

Патрулюючи вулиці міста Суми, поліцейські помітили двох місцевих жителів. Чоловіки при появі поліцейських дивно поводились: змінювали напрямок руху та щось намагались сховати в кишенях. Їх зупинили та перевірили. І, як виявилось, недаремно. У обох чоловіків віком  26 і 47 років правоохоронці при поверхневому огляді речей та одягу знайшли згортки з марихуаною та пристрій для її паління.
Ще двох «поціновувачів» наркотиків виявили у Глухові та Ромнах. У 39-річного чоловіка глухівські дільничні знайшли пакет з марихуаною та так званий «бульбулятор», оперативники Роменського відділу поліції вилучили медичний шприц у 45-річного жителя міста, заповнений опієм ацетильованим.
Всі вилучені речовини працівники поліції направили на експертне дослідження, за результатами чого будуть прийняті відповідні рішення. А за всіма фактами в поліції відкрили кримінальні провадження за відповідними частинами ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту».