У нічному клубі Конотопа слідчий поліції побив дівчину

1933874_969893736423967_2667381306794909133_n

Про це повідомив у Фейсбуці представник Радикальної партії Олега Ляшка Спартак Сергієнко. За його словами, вчора, 19 березня, конотопський слідчий Олександр Усик у нічному клубі “Конотопська відьма”, будучи у неадекватному стані, побив дівчину. Потерпіла написала заяву до правоохоронних органів, не зважаючи на покаяння винуватця, який приїхав до відділку поліції просити пробачення.

“ВЄЛІКІЙ КОНОТОПСЬКИЙ СЛІДЧИЙ” Усик О. П. вчора “непогано погуляв” у нічному клубі “Конотопская Ведьма”. В неадекватному стані (це точно був не алкоголь) побив дівчину. КОНОТОПСЬКА поліція вміє гуляти”, – написав Сергієнко. Він запросив до відповіді очільника Конотопської поліції Сергія Чміля і наголосив, що слідчий Усик не має жодного права працювати у правоохоронних органах. “Скажіть мені, будь ласка, як злочинець може розслідувати злочини?! Це є нормально?! Такого ще світ білий не бачив. Найстрашніше те, що він на сьогодні є в.о начальника слідства у Конотопській поліції”, – пише Сергієнко.

Речник Національної поліції у Сумській області Ельвіра Біганова у коментарях неофіційно додала, що має інформацію, нібито полісмен та дівчина були співмешканцями і суперечка виникла на побутовій основі. “Возникла словесная перепалка, которая для барышни завершилась пощечиной. Это, конечно же, не красит мужчину, и тем более, не решает конфликт, но привязывать их личные семейные отношения к его служебной деятельности, считаю, в корне не правильно… Но если девушка написала заявление – естественно на него отреагируют согласно закона”, – написала Біганова.