У Путивлі невідомі скоїли хуліганський напад на медзаклад

1460130110_1839

Хуліганський напад на медичний заклад стався нещодавно у місті Путивль. Опівночі хтось намагався відчинити двері приймального відділення. У цьому не було нічого підозрілого, бо хворого можуть привезти в будь-яку хвилину дня і ночі. Чергові медсестри вийшли подивитися, чи не привезли пацієнта, але за дверима нікого не було.

Через деякий час вони почули дзвін битого скла і звук сигналізації. Тоді медпрацівники хотіли вийти на подвір’я, щоб подивитись, що відбувається, але двері назовні не відчинялися.

Наряд поліції, прибувши на місце виклику, з’ясував, що до дверей присунуто важкий резиновий скат разом із землею, в якому влітку була облаштована клумба з квітами. Сигналізація спрацювала в приватній машині одного з працівників медзакладу, а зловмисники розбили скло в машині екстреної допомоги і вкрали сумку фельдшера з набором інструментарію. Найбільш цінною річчю в ній був мішок АМБУ –  апарат для ручної вентиляції легень, який дозволяє швидко та ефективно надати допомогу на перших критичних стадіях серцево-легеневої реанімації. Нічого з того, шо було вкрадено, зловмисникам не стане в нагоді, а тяжко хворі люди залишилися без необхідного для їхнього життя обладнання.

Наразі ведеться слідство.

Джерело kourier.in.ua