У Путивлі затримали шахрайку, яка наживалася на чужому горі

наручники

Поліція Путивля викрила зловмисницю, яка працюючи в ритуально-поховальній службі, отримувала від людей кошти як завдаток на виготовлення пам’ятників та привласнювала їх, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

До поліції почали звертатися люди зі скаргами на одну з працівниць ритуально-поховальної служби, яка протягом зими та весни нинішнього року отримувала від клієнтів, що вирішили поставити пам’ятники своїм померлим родичам гроші, як завдаток на виконання робіт. Проте, отримані гроші жінка не пускала в справу, а привласнювала.

«На сьогодні вже встановлено 11 громадян, які потрапили на гачок зловмисниці. Своїми діями жінка завдала людям збитків на суму понад 44 000 гривень», – коментує начальник Путивльського відділення поліції Оксана Федченко

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Слідство триває.