У Ромнах поліція накрила “підприємства” двох жінок-самогонщиць

Співробітники Роменського відділу поліції під час рейду вилучили 50 літрів оковитої, самогонний апарат та склали 5 адміністративних протоколів.

Про те, що 49-річна жителька райцентру займається самогоноварінням, роменські полісмени дізнались від небайдужих жителів міста. Інформацію перевірили, і вона знайшла своє підтвердження: під час візиту правоохоронці виявили близько 15 літрів прозорої рідини, розфасовані у пластикові пляшки. Господиня їх навіть не ховала, вони стояли на підлозі біля вікна.

PM776image001

Візит правоохоронців до іншої жительки Ромен, 59-річної жінки, виявив ще близько 3,5 літрів такої ж рідини, яку вона зберігала в одній із кухонних шаф. Під час подальшого огляду в літній кухні полісмени знайшли й сам самогонний апарат. Обидві дами пояснили, що алкоголь зберігали для власних потреб.

PM140image002

Правоохоронці постійно проводять профілактичні заходи, під час яких виявляють правопорушників, що займаються його виробництвом та зберіганням. Так, в результаті рейду було вилучено понад 50 літрів самогону та самогонний аппарат. Вилучена рідина направлена на експертизу, стосовноправопорушників складено адміністративні протоколи за ст. 176 (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) Кодексу про адміністративні правопорушення України, на них чекає сплата штрафу розміром від 51 до 170 гривен.

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/