У Ромнах поліція викрила «підприємливого» юнака-афериста

наручники

19-річний юнак обдурив місцевого школяра, тимчасово «позичивши» у нього новенький велосипед. Як гарантію повернення транспорту він залишив підлітку нібито дорогі речі, які насправді нічого не вартували.

До Роменського відділу поліції з заявою про шахрайство звернувся батько 15–річного школяра. Чоловік пояснив, що вдень його син на новому велосипеді поїхав на зустріч з друзями, й підлітки на місцевому стадіоні влаштували футбольний матч. Під час гри до них приєднався невідомий юнак, який через деякий час попросив дозволу у хлопця скористатися його велосипедом, аби з’їздити у справах до знайомих. Дев’ятикласник спочатку відмовився тому в проханні, але коли незнайомець залишив в заставу свій мобільний і нібито золотий перстень, погодився. 

Однак «позичальник» так і не з‘явився, а залишені ним речі виявились непотребом: телефон був несправний, а перстень – з розряду дешевої біжутерії.
Поліцейські провели перевірку та вже оправним шляхом встановили особу шахрая – ним виявився 19-річний житель району, що вже неодноразово потрапляв в поле зору правоохоронців. У скоєному юнак зізнався та пояснив, що у такий спосіб вирішив швидко та легко отримати гроші. 

Наразі стосовно підозрюваного слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Розшуканий велосипед після проведення слідчих дій буде повернуто власнику. А «підприємливому» зловмиснику загрожує до трьох років обмеження волі, – повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.