У Ромнах випадковий водій автівки допоміг піймати злочинця по гарячих слідах

У Ромнах 16-річний юнак на вулиці пограбував дівчину. Спокусився на її новий дороговартісний телефон. Затримав зловмисника водій автомобіля, до якого потерпіла звернулася за допомогою.

24-річна дівчина стала жертвою власної необачності. Поклавши мобільний телефон у задню кишеню брюк, вона йшла по вулиці. Раптово до неї підбіг юнак, вихопив телефон і кинувся на утік. Дівчина почала кликати на допомогу. Водiй легковика, що їхав поруч, зупинився і поцiкавився, що трапилось. Дізнавшись прикмети грабіжника, поїхав його наздоганяти. Затримав його на сусідній вулиці та утримував до приїзду поліції.

Затриманим виявився 16-рiчний житель Чернiгiвської областi. У скоєному неповнолiтнiй зiзнався та пояснив, що злочин не планував. Просто, коли помітив у перехожої дівчини в заднiй кишенi телефон, довго не думав – поцупив його, аби потiм продати.

Наразi вiдносно 16-річного в поліції вiдкрили кримiнальне провадження за ч. 1 ст. 186 Кримiнального кодексу України (грабiж). Покаранням за скоєне може стати до чотирьох рокiв позбавлення волі, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.